Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Blå tröja! Helt ny!!
Blå tröja! Helt ny!! - 89 Blå tröja! Helt ny!! - 90 Blå tröja! Helt ny!! - 91

Blå tröja! Helt ny!!

Storlek: M
Märke: Kappahl

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå tröja med puffiga axlar, säljes helt oanvänd!

Malin Sondell
Malin Sondell
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Helt ny tröja - En helt ny snygg tröja ifrån Gina✨✨
Blå tröja från Kappahl - Säljer en blå tröja från Kappahl i storlek XS. Tröjan har rund halsringning och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren design. Materialet känns mjukt och bekvämt mot huden.
Blå tröja - Blå, tight, långärmad tröja. Färgen matchar bättre i bild 1! Fint skick!
Blå tröja  - Tjockare långärmad tröja m söta detaljer på axlarna. Färgen syns inte jättebra, den är mer ljusblå/smutsblå. Använd typ en gång så topp skick!
Ny intimissimi tröja  - Säljer denna jättefina mörkblåa intimissimi tröjan som har använts två gånger och har inga defekter. Anledningen till att jag säljer är för att jag redan har en annan intimimissimi tröja som jag föredrar. Skriv gärna frågor ❤️🥰
Helt ny söt tröja  - Helt oanvänd tröja från Vero Moda köpt 2024
Blå tröja från Kappahl - Blå tröja med trycket ”New york city ballet” storlek 158/164 använd få gånger! Säljer för jag inte andvänder den längre
Blå långärmad tröja - Köpte denna på en second hand i Linköping:) fin tröja
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.