Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
✨Beige puffärmad tröja✨
✨Beige puffärmad tröja✨ - 0 ✨Beige puffärmad tröja✨ - 1 ✨Beige puffärmad tröja✨ - 2 ✨Beige puffärmad tröja✨ - 3

✨Beige puffärmad tröja✨

Storlek: S
Märke: Kappahl
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt tröja i beige med lätt puffarm och diskret glitter i tyget. Mjuk och bekväm, perfekt att klä upp eller ner beroende på tillfälle. Använd ett par gånger och det finns inga skador. För att se den på skriv privat och priset kan diskuteras!

L🎀
L🎀
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige tröja med puffärmar - Säljer en stilren glittrig beige tröja med puffärmar. Tröjan har en rund halsringning och är perfekt för en avslappnad look. Passar bra till både jeans och kjol.
Beige tröja med puffärmar från Kappahl - Säljer en beige tröja från Kappahl
Beige tröja med puffärmar - Beige tröja med puffiga ärmar och rund halsringning. Mjuk och skön känsla, perfekt för dig som gillar en enkel men trendig look. Passar till både jeans och kjol för en chill vibe nu till hösten. Pris kan diskuteras.
Beige puffärm stickad tröja - Den är jätte fin men säljer för att den är samma färg som mig pris kan diskuteras
Beige tröja med puffärmar - Säljer en stilren beige tröja med puffärmar. Tröjan har en rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform. Perfekt för en avslappnad look.
Beige topp med puffärm - Säljer en beige topp med puffiga korta ärmar och ribbad kant nedtill. Materialet är som en hoodie, perfekt för dig som gillar en clean och stilren look med lite extra volym på axlarna. använd en gång
Beige tröja med puffärm från Lindex - Säljer en beige tröja från Lindex med puffiga trekvartsärmar och bred mudd vid ärmslut och nederkant. Tröjan har en rund halsringning och är gjord i mjuk bomull, perfekt för en chill och stilren look.
Beige tröja med puffärmar - Säljer en stilren beige tröja med puffärmar och ribbade muddar. Har en brun/beige färg och är lite tjockare i materialet.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Avora kofta - Säljs ej längre
Hollister zip up hoodie  - i storlek S i mycket fint skick. De är först till kvarn så kommer inte spara det för någon.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Intimissimi tröja - Säljer min Beigea intimissimi tröja. Den har endast blivit använd ett fåtal gånger och har inga tecken på användning, därför i mycket bra skick. Säljer då den är för stor.❤️
Beige cropped kofta från ONLY - Mysig beige stickad kofta från ONLY med v-ringning och stora matchande knappar framtill. Kortare modell med ribbade muddar och lång ärm. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look.
Ljusgrå kofta från Gina Tricot XS - Mysig ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och stängs med fyra knappar framtill. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Storlek XS
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!