Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Kenzo tröja
Kenzo tröja - 89 Kenzo tröja - 90 Kenzo tröja - 91

Kenzo tröja

Storlek: S
Märke: Kenzo

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Plagget är köpt på tara i Kungsmässan och är använd ett fåtal gånger. Den är grå med snygg detalj i ärmarna. Den är i storlek S men passar lika bra för er som bär storlek M.

elifmoutlou
elifmoutlou
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Michael kors klänning  - Klänningen är oanvänd och har tagen kvar. En spetsklänning som man knuter runt midjan med band.
Siden klänning  - En oanvänd siden kläning som knutes runt midjan med tillkommande band. Lappen är fortfarande kvar och klänningen är köpt hos antingen pretty little thing eller missguided.
Kenzo tjock tyg kjol  - Kjolen är använd fåtal gånger den har fickor på sidorna med dragkedja som inte syns. Perfekt för användning året runt. Storlek xs men material är mycket stretchigt o anpassar sig efter din kropp. Jag står för frakten!
Liknande annonser
Visa alla