Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Svart sweatshirt från Kenzo
Svart sweatshirt från Kenzo - 0

Svart sweatshirt från Kenzo

Storlek: L
Märke: Kenzo
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

300 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Säljer en svart sweatshirt från Kenzo med ett stort broderat tigerhuvud och texten 'Kenzo Paris' i rött och vitt på framsidan. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en stilren look!

Sandraaxelberg
Sandraaxelberg
(15)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart sweatshirt från Kenzo - Säljer en svart sweatshirt från Kenzo med ett stort tigertryck och texten 'Kenzo Paris' på framsidan. Tröjan har långa ärmar och rund halsringning. Perfekt för en stilren och trendig look. Storlek m men passar lite som en small. Knappast använd
Svart Kenzo sweatshirt  - Fet svart sweatshirt från Kenzo med det ikoniska tigerhuvudet och texten 'KENZO PARIS' broderat framtill. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Passar till alla stiler och till alla kläder
Svart sweatshirt från Kenzo - Säljer en svart sweatshirt från Kenzo med ett stort broderat tigerhuvud och texten 'Kenzo Paris' i färgglada toner på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en stilren och trendig look.
Svart Kenzo sweatshirt - Svart Kenzo sweatshirt, använd fåtal gånger. Storlek M, men liten i storlek så skulle säga att den är en XS/S.
Svart sweatshirt från Kenzo - Snygg svart sweatshirt från Kenzo med ett coolt tigerbroderi på framsidan. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en stilren look!
Svart Kenzo sweatshirt med tigerbrodyr - Svart sweatshirt från Kenzo med ikonisk silverbroderad tiger och logga på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar. Perfekt plagg för dig som vill sticka ut med stil. Inte den tjockaste materialet, och använt många gånger. Passar lite tajt på medium, alltså passar den small också!
Svart sweatshirt med tiger från Kenzo - Cool svart sweatshirt från Kenzo med det ikoniska tigerhuvudet broderat i grönt, vitt och rött på bröstet. Tröjan har rund halsringning och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med en klassisk logga.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent - Snygg mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent med guldfärgade knappar och broderad YSL-logga i gult på bröstet. Tröjan är ribbstickad, har lång ärm och en klassisk krage. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en trendig look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Hollister knapp hoodie - Säljer nu denna sjukt snygga hoodien med knappar från hollister grymt skick! Hör gärna av er vid frågor!🙌