Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: S
Märke: Gina Tricot
Färg: Brun

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänning från Gina

Sara Jönsson
Sara Jönsson
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning  - Snygg vintage klänning/tunika, sÅ unik och formar kroppen fint, man knyter där nere och kan välja längden samt vart den ska sitta. Passar bra på S! Går bra att trycka på köp nu direkt 🤍🤍
Tunika/klänning - Lite ribbad feel. Gott skick. Passar även M och en tightare men inte obekväm fit på mindre L
Svart stickad klänning  - Svart stickad klänning  från Gina Tricot med v-ringning, intagen midja och knappar framtill.
Klänning  - Ärmlös sweatshirtklänning ny
Svart glittrig klänning! - Säljer en svart kortklänning med diskret glittrigt tyg och långa ärmar. Klänningen har en markerad midja och lätt utställd kjol, vilket ger en snygg siluett. Perfekt för dig som vill ha en enkel men ändå festlig look. Från gina i storlek 158/164, i nyskick💕
Klänning - Klänning från bikbok
Klänning/tunika/lång tröja  - Storlek xs  Minns inte om den är köpt som kort klänning, tunika eller längre tröja.  Möjligtvis inte lika svart som ny.
Lång grå klänning med knappt  - Säljer denna adoore liknande klänningen som man även kan ha som en lång kofta. Jag har använt den endast en gång så den är som ny. Säljer den pga att det inte kommer till användning som jag tänkt. Den är super fin och bekväm. Kom privat för mer bilder. Pris kan även diskuteras
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Hollister zip up hoodie  - i storlek S i mycket fint skick kan vara lite nopprig på vissa ställen men ingenting som man tänker på annars bra!
Mjuk grå kofta med v-ringning - Säljer en mysig grå kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har långa ärmar och en avslappnad passform, perfekt att slänga över en topp. Materialet ser ut att vara stickat och ger en skön känsla.
Vit stickad kofta med pärlknappar - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och dekorativa pärlknappar framtill. Koftan har ballongärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. 💞💞
Kortärmad brun stickad kofta - Supersöt Zara stickad kofta 💞💞
Avora kofta - Säljs ej längre