Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Blå kofta Storlek S
Blå kofta Storlek S - 89 Blå kofta Storlek S - 90

Blå kofta Storlek S

Storlek: S

100 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Jättefin blå kofta som passar perfekt till våren eller sommaren. Koftan är i storlek S. Koftan är i ett väldigt bra skick då jag bara har använt koftan i ett fåtal gånger.

Anna
Anna
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå kofta från H&M, storlek S - Mysig blå kofta från H&M i storlek S.
Kofta från vila storlek S - Fin kofta från vila som jag använt någon gång men inte kommit till användning efter och där av säljer den :)
Mörkblå kofta från 157, storlek S - En klassisk mörkblå kofta från 157 med rund halsringning och knappar framtill. Koftan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Knappt använd
Mörkblå kofta från 157, storlek S - Mörkblå kofta från 157 i storlek S. Klassisk modell med rund halsringning, ribbade muddar och knäppning framtill med blå knappar. Tunn och mjuk, perfekt att slänga över en t-shirt. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Kofta  från H&M, storlek S - Ljusblå kofta, åt det kortare hållet, använd en gång, bra skick
Blå jeans top från Zara, storlek S - Säljer en snygg jeans top från Zara i storlek S. Kjolen har en cool asymmetrisk design med flera sömmar och detaljer som ger den en unik look. Tillverkad i klassiskt blå denim med bälteshällor och knappstängning i midjan.
Blå sweatshirt från Levi's med tryck, storlek S - Säljer en blå sweatshirt från Levi's med stort vitt tryck på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och är gjord i mjuk bomullsmix. Inget tryck på ryggen. Använd men i fint skick.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Intimissimi tröja - Blå, figursydd, S, see trough
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.