Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
söt kofta
söt kofta - 89 söt kofta - 90

söt kofta

Storlek: S
Märke: Lager 157
Färg: Beige

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

kofta från lager 157, ser ut som ny. använd max 2 gånger. skriv för frågor. köparen står för frakten.

natalie
natalie
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kofta - Jättefin kofta med roset🎀koftan är i bra skick 🥰(koftan är ljusare i verkligheten)
Kofta  - Använt 1 gång
Kofta  - Kofta från lager 157, aldrig använd då den är för liten. Kan köpa paket pris vid köp av fler plagg :)
Kofta - Tunn kofta från lager 157. Köpt på plick men bra kvalite.
Kofta - Beige kofta med knappar
Beige kofta - Mysig beige kofta från lager 157 med rund halsringning och pärlknappar framtill. Koftan har korta ärmar och är stickad i ett mjukt material. Enkel och stilren design som är lätt att matcha. Oanvänd, men Lapparna saknas. Hund finns I hemmet.
Beige kofta!! - Säljer en beige ribbad kofta i stickad bomull med v-ringning och tre mörka knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en avslappnad men trendig look. Perfekt att slänga över en topp eller klänning. Storlek S men skulle säga den passar XS bättre!! Skriv om frågor🫶🏼🥰
Kofta - Knappt använd. Bra skick. Köpt på Lager157
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit tröja från Bondelid med röd text - Vit stickad tröja från Bondelid med röd text framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Hollister zip hoodie - Snygg och fräsch zip hoodie utan defekter, knappt använd Storlek S, liten i storlek. Jag på bild är 180cm lång och den är lite kort på mig Endast 479kr för följare Skicka gärna prisförslag och fråga om du har funderingar
Mörkgrön cropped kofta med fickor - Säljer en mörkgrön, grovstickad cropped kofta med stora framfickor i kontrastmaterial och knappar framtill. Koftan har en boxy passform och långa ärmar, perfekt för en trendig och avslappnad look.