Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grå hoodie från Trapstar i storlek L
Grå hoodie från Trapstar i storlek L - 0 Grå hoodie från Trapstar i storlek L - 1

Grå hoodie från Trapstar i storlek L

Storlek: L
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Säljer en grå hoodie från Trapstar med tryck i svart, vitt och rött framtill. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en bekväm och snygg look.

William
William
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå gant hoodie storlek L men är liten i storleken - En grå tröja från gant inte använd jätte mycket. Lite mindre i storlek
Grå hoodie från Trapstar - Säljer en grå hoodie från Trapstar med trycket 'London Shooters' i svart och blått. Hoodien har en klassisk passform med en stor ficka framtill och justerbar huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå hoodie från Lyle & Scott, storlek L - Säljer en stilren grå hoodie från Lyle & Scott i storlek L. Tröjan har klassisk huva med snörning, magficka och den ikoniska gula loggan på bröstet. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Grå hoodie från G-Star RAW, storlek L - Snygg grå hoodie från G-Star RAW med vit insida på huvan och beige kant. Tröjan har dragkedja framtill, ribbade muddar och fickor. G-Star-logga i vitt på ena ärmen och en liten etikett vid nederkanten. Perfekt för chill dagar.
Grå hoodie från Trapstar - Säljer en snygg grå hoodie från Trapstar med tryck i blå och vit på bröstet. Den har en klassisk känguruficka och justerbar huva med dragsko. Perfekt för en casual look eller att mysa i hemma. Passar till alla årstider! Storlek S.
Grå sweatshirt från Arket, storlek L - En stilren grå sweatshirt från Arket i storlek L. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt basic-plagg med klassisk passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. 2L5
Grå sweatshirt från Levi's, storlek L - Klassisk grå sweatshirt från Levi's med tryck på bröstet där det står 'Levi's SF/CA EST. 1873'. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar. Tillverkad i mjuk bomullsmix och har den ikoniska röda Levi's-taggen i sidan.
Grå Morris Sweatshirt - Storlek L - Tjenare säljer denna superfina morris sweatshirt som inte har blivit använd och är där med i super skick. Den är i storlek L. Hör gärna av er vid frågor och funderingar!🤗
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr