Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Lacoste sweatshirt
Lacoste sweatshirt  - 89 Lacoste sweatshirt  - 90 Lacoste sweatshirt  - 91

Lacoste sweatshirt

Storlek: M
Märke: Lacoste
Färg: Flerfärgad
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Snygg tröja från Lacoste i tre färger: mörkblå, vit och grön. Den har en klassisk design med Lacoste-loggan broderad på bröstet och texten 'Lacoste' tryckt på den vita delen. Perfekt för en stilren och avslappnad look. Strl medium passar en medium

Oskar
Oskar
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lacoste Sweatshirt - Säljer en stilren vit sweatshirt från Lacoste. Perfekt för en clean och avslappnad look. Först till kvarn, passa på!🚀
Lacoste Sweatshirt  - Vit sweatshirt från Lacoste i Classic Fit med den ikoniska gröna krokodilen broderad på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg med snygg logga.
Lacoste sweatshirt - Lacoste sweatshirt/crewneck/tröja  9/10 skick Pris kan diskuteras
Lacoste sweatshirt - Lacoste sweatshirt i bra skick ,  nästan helt ny, Tveka inte att höra av dig vid fler frågor!
Lacoste sweatshirt  - Storlek M
Svart sweatshirt från Lacoste - Svart sweatshirt från Lacoste med klassisk rund halsringning och broderad krokodil-logga på bröstet. Tröjan är i mjuk bomullsmix och har långa ärmar den är också riktigt skön på insidan. Perfekt för en clean och stilren look. Den är L men sitter som M, vid frågor om pris eller annat är det bara att fråga 🙋🏽‍♂️ 😄
Vit sweatshirt från Lacoste - Vit sweatshirt från Lacoste med klassisk rund hals och broderad grön krokodil på bröstet. Tröjan har ribbade muddar och är tillverkad i mjuk bomull som är skön att bära. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga plagg med ikonisk logga.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛