Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Jätte snygg tröja
Jätte snygg tröja - 89 Jätte snygg tröja - 90 Jätte snygg tröja - 91

Jätte snygg tröja

Storlek: XS
Märke: Lager 157
Färg: Grå

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tröjan är från Lager 157 och köpt för 150 kr. Den är i storlek Xs men passar även Xxs och S. Jag säljer den pågrund av att jag inte passar i färgen grå. Den är i nyskick eftersom att jag inte har använt den så många gånger 💕

Alma
Alma
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fin tröja jätte bra - Nästan oanvänd kanske 1-2 gånger jätte bra skick
Jätte skön tröja från lager 157 - Mjuk och skön tröja från lager 157! Kommer tyvärr inte till användning💘 Skriv för frågor 💕
Jätte fin kofta - Jätte fin kofta ifrån Gina, väldigt lite använd för jag gillade inte hur den satt på mig❤️ lånade bilder och kp för frågor och fler bilder
Jätte fin grå tröja  - En jätte fin grå tröja, med volang på armarna. I väldigt bra skick. Storlek m. Det står att märket är black story.
Jätte fin tröja💓 - En jätte fin tröja som är köpt på secondhand och är lite sliten med det är inte något som syns!
Jätte fin  - Aldrig använt jätte fin
Jätte fin puma tröja! - Jätte fin grå puma tröja för jätte bra pris!
jätte fin kofta  - säljer denna as fina kofta💕💕💕jätte bra skick!!!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.