Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Ljusrosa långärmad tröja från lager 157
Ljusrosa långärmad tröja från lager 157 - 0 Ljusrosa långärmad tröja från lager 157 - 1 Ljusrosa långärmad tröja från lager 157 - 2 Ljusrosa långärmad tröja från lager 157 - 3

Ljusrosa långärmad tröja från lager 157

Storlek: XS
Märke: Lager 157
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supersöt ljusrosa långärmad tröja från Lager 157, Modellen är croppad med rund halsringning och lite mer ”tight” runt midjan. Aldrig andvänd o säljer för jag gillar inte den på mig 🌸storlek XS

𝐌𝐨𝐥𝐥𝐢𝐞 ୨ৎ
𝐌𝐨𝐥𝐥𝐢𝐞 ୨ৎ
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusrosa tröja från lager 157. - Jättesnygg och det finns också byxorna som ni kan beställa från mig också.
Ljusrosa långärmad tröja från Lager 157 - En basic ljusrosa långärmad tröja från  Lager 157 i mjuk bomull. Tröjan har rund halsringning och en enkel, rak passform som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Perfekt för lager-på-lager under vår och höst. Den har dock ett litet hål vid armen men det är inget stort man märker.
Ljusrosa kofta från lager 157 - Söt ljusrosa kofta från lager 157 med rund halsringning och knappar framtill. Koftan har långa ärmar och är stickad i ett mjukt material, perfekt för lager på lager. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Ljusrosa långärmad tröja 157 - Enkel och stilren ljusrosa långärmad tröja från 157. Tröjan har rund halsringning och är gjord i mjuk bomull, perfekt för en chill och avslappnad look. Passar dig som gillar basic och clean vibes. Tröjans ärmar är utsvängda och tröjan är en populär tröja från lager157
Ljusrosa långärmad tröja 157 - Supersöt ljusrosa långärmad tröja från 157 med oversized ärmar och croppad passform. Mjuk och skön i bomullsmix, perfekt för en chill och trendig look. Säljes i storlek S, modellen heter Rochelle.
Ljusrosa puffärm topp från Lager 157 - Säljer en söt ljusrosa topp från Lager 157 med puffärmar. Tillverkad i mjuk polyester och elastan för en bekväm passform. Perfekt för en stilren och trendig look.
Ljusrosa långärmad tröja 157 XS - Enkel och stilren ljusrosa långärmad tröja från 157 i storlek XS. Tröjan har rund halsringning och är gjord i mjuk bomull, Tröjan är använd en gång. Passformen är normal och materialet känns skönt mot huden.
Ljusrosa sweatshirt från Lager 157 - En basic ljusrosa sweatshirt från Lager 157 i storlek S. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och mjuk insida. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och clean look.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S