Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Lång svart tröja med slits
Lång svart tröja med slits  - 89 Lång svart tröja med slits  - 90

Lång svart tröja med slits

Storlek: M/L
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätteskönt material. Tröjan är lång och har en öppning vid benen på båda sidorna. Använt 2 gånger

Nikki
Nikki
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart lång tröja med slits på sidorna - En svart lång tröja med slits på sidorna i storlek S
svart tröja med slits - En svart långärmad med slits från ginatricot. Xs men skulle passa både xxs och s. Säljer då den är lite liten på mig. Nypris 200kr.
Svart tröja med slit  - Oanvänd tröja med slit. Strl L men passar bra som S/M
Svart ribbad långärmad tröja med slits - Svart långärmad tröja med ribbat mönster och rund halsringning. Hög slits på sidorna.  Tröjan har en loose passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material.
Lång tröja - Ny!
Svart stickad tröja med lång ärm - En enkel och stilren svart stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Perfekt basplagg som passar till det mesta och är lätt att matcha med olika outfits.
Svart lång tröja  - Dragkedja bak storlek L
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit tröja från Bondelid med röd text - Vit stickad tröja från Bondelid med röd text framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Hollister zip hoodie - Snygg och fräsch zip hoodie utan defekter, knappt använd Storlek S, liten i storlek. Jag på bild är 180cm lång och den är lite kort på mig Endast 479kr för följare Skicka gärna prisförslag och fråga om du har funderingar
Mörkgrön cropped kofta med fickor - Säljer en mörkgrön, grovstickad cropped kofta med stora framfickor i kontrastmaterial och knappar framtill. Koftan har en boxy passform och långa ärmar, perfekt för en trendig och avslappnad look.