Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Långärmad topp paisleymönster
Långärmad topp paisleymönster - 89 Långärmad topp paisleymönster - 90 Långärmad topp paisleymönster - 91

Långärmad topp paisleymönster

Storlek: 32
Märke: Asos
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

99 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Aldrig använd✨

Frida Johansson
Frida Johansson
(29)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Långärmad topp - Superskönt tröja från lager 157 i såå mjukt material, som ny!🌸
Långärmad Topp - Brun långärmad topp från HM i storlek M Aldrig använd
Leopardmönstrad långärmad topp - Säljer en supercool leopardmönstrad topp med långa ärmar. Den är i ett mjukt och stretchigt material som sitter bekvämt. Slut såld i alla storlekar, använd ca 3 ggr 🐆✨
Brun långärmad topp - Säljer en stilren brun långärmad topp från Gina Tricot. Perfekt för lager-på-lager eller att bära som den är. Toppen har en tight passform och är tillverkad i ett mjukt material.
Brun långärmad topp - Säljer en brun långärmad topp med tight passform och unik halsringning som går upp runt halsen. Toppen är figurnära och har en snygg, modern design som sticker ut.
Leopardmönstrad långärmad topp - Långärmad tröja från Zara med leopardmönster. Har lite vidare ärmar och är lite croppad. Säljes då den inte kommer till användning!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛
Brun kofta från Wera med fickor - Mysig brun kofta från Wera med tre knappar framtill och två stora ribbstickade fickor. Koftan har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med olika outfits.