Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grå långärmad tröja
Grå långärmad tröja  - 89 Grå långärmad tröja  - 90 Grå långärmad tröja  - 91

Grå långärmad tröja

Storlek: Xs
Färg: Grå

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin grå långärmad tröja i storlek XS använd fåtal gånger och i bra skick!

Lovisa
Lovisa
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå långärmad tröja  - Grå tröja från Cubus. Använt skick. jätteskön!!
Grå Långärmad tröja!! - En cool långärmad ribbad tröja, med en sne v ringning, storlek xs 💕💕
Grå långärmad tröja - Skön grå långärmad tröja som inte kommer till användning längre. Har ett litet hål vid sidan vilket man kan se i sista bilden🫶
Grå långärmad tröja - Säljer en enkel och stilren grå långärmad tröja. Perfekt för vardagsbruk och passar till det mesta. Tröjan är i bra skick och har en mjuk och bekväm känsla. Perfekt för höst och vår!
Grå långärmad tröja - • Från Nelly •Storlek XS • Aldrig Använd  • Frakt från 40kr
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Jaded london kofta - Superfin kofta från jaded london som inköptes i december knappt använd!
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt med röd VOLTAIRE-text framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.