Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Leopardmönstrad offshoulder blus
Leopardmönstrad offshoulder blus - 0 Leopardmönstrad offshoulder blus - 1 Leopardmönstrad offshoulder blus - 2

Leopardmönstrad offshoulder blus

Storlek: S
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

60 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en snygg offshoulder blus med leopardmönster i beige och svart. Materialet är lätt och luftigt, perfekt för att sticka ut med coola vibes.

Molly
Molly
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad offshoulder tröja M - Säljer en beige och brun leopardmönstrad tröja i storlek M. Tröjan har offshoulder-design med resår runt halsen och långa ärmar. Mjuk insida och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar djurmönster och vill sticka ut.
Leopardmönstrad blus från Kappahl - Säljer en snygg leopardmönstrad blus från Kappahl i beige och svart. Blusen har långa ärmar och flera knytningar framtill som cool detalj. Materialet är mjukt och lätt, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
leopardmönstrad kofta  - Säljer en snygg grå/beige kofta med leopardmönster från Kappahl. Koftan har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för att ge din outfit en trendig touch 🐆
Leopardmönstrad offshoulder topp - Snygg långärmad topp med leopardmönster i svart och beige/vit. Modellen är lite offshoulder vilket ger en trendig och cool vibe. Perfekt att styla med jeans eller nån jeans kjol t.ex. De står att den är i storlek M men jag brukar ha XS/S i kläder så skulle säga att den i Xs eller S
Leopardmönstrad kofta - Beige kofta med svart leopardmönster. (fattas en knapp)
Leopardmönstrad offshoulder topp NAKD - Snygg offshoulder topp från NAKD med leopardmönster i bruna och svarta toner. Modellen har lång ärm på ena sidan och är axelbandslös på andra, vilket ger en cool asymmetrisk look. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra.
Leopardmönstrad tröja H&M - Superfin leopardmönstrad tröja från H&M🥰Pris kan diskuteras!! Kontakta mig för frågor
Leopardmönstrad tröja från KappAhl - Säljer en leopardmönstrad tröja från KappAhl i storlek S. Tröjan har en dragkedja framtill och långa ärmar 🐆
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛