Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Rosa sweatshirt från Levi's
Rosa sweatshirt från Levi's - 0 Rosa sweatshirt från Levi's - 1 Rosa sweatshirt från Levi's - 2

Rosa sweatshirt från Levi's

Storlek: 140 cm
Märke: Levi's
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg rosa sweatshirt från Levi's med deras ikoniska logga i svart på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil. 🩷

Amanda
Amanda
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa sweatshirt från Levi's i bomull - Säljer en chill rosa sweatshirt från Levi's i storlek S. Tröjan har broderad logga framtill, ribbade muddar och rund hals. Mjuk bomullskvalitet och loose passform, perfekt för sköna dagar. Färgen är ljusrosa och designen är enkel men snygg.
Rosa hoodie från Levi's - Säljer en snygg rosa hoodie från Levi's med deras ikoniska logga i vitt på bröstet. Tröjan har en klassisk känguruficka och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil!
Ljusrosa Levi's sweatshirt med logga - Ljusrosa sweatshirt från Levi's med klassisk svartvit logga framtill. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för en chill och avslappnad stil. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Finns små fläckar på den nedre ribbade delen och två små fläckar fram på bröstkorgen.
Rosa långärmad tröja från Levi's - Säljer en rosa långärmad tröja från Levi's med deras klassiska logga tryckt på framsidan. Perfekt för en avslappnad stil och enkel att matcha med jeans eller kjol.
Rosa sweatshirt från Levi's - Säljer en snygg rosa sweatshirt från Levi's i storlek M. Den är i bra skick och perfekt för alla årstider.
Ljusrosa Levi's sweatshirt 152 cm - Säljer en ljusrosa sweatshirt från Levi's med klassisk svartvit logga på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar en enkel och stilren look med en touch av street.
Blå sweatshirt från Levi's - En blå sweatshirt från Levi’s i storlek S. Tröjan är helt ny och oanvänd.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.