Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Svart sweatshirt från Levi's
Svart sweatshirt från Levi's - 0 Svart sweatshirt från Levi's - 1 Svart sweatshirt från Levi's - 2

Svart sweatshirt från Levi's

Storlek: 176
Märke: Levi's
Färg: Svart
Skick: Bra skick

60 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart sweatshirt från Levi's med klassiskt stort logotryck i grått framtill. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för en chill och stilren look. Mjuk och skön, passar till allt.

Jaaas
Jaaas
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Belgien De Bruyne fotbollströja Adidas - Gul Belgien fotbollströja från Adidas med De Bruyne och nummer 7 på ryggen. Tröjan har svarta och röda detaljer på axlarna, klubbmärke på bröstet och är tillverkad i lätt Climalite-material. Kortärmad modell med subtilt randigt mönster.
Juventus Dybala 10 matchtröja - Juventus fotbollströja med Dybala och nummer 10 på ryggen. Klassisk svartvit randig design med Jeep-logga på bröstet och klubbmärke med tre stjärnor. Kortärmad modell i lätt och ventilerande material, perfekt för fotbollsträning eller match.
Olivgrön hoodie med tryck från Sisley - Olivgrön hoodie från Sisley med stort svart tryck av siffran 36 på framsidan. Tröjan har huva, långa ärmar och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill ha en chill look.
Vit sweatshirt från Bershka - Vit sweatshirt från Bershka med upphöjt tryck på bröstet där det står 'SELF-POWERED'. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för en chill och stilren look.
Beige stickad tröja Only & Sons XS - Säljer en beige stickad tröja från Only & Sons i storlek XS men sitter som S. Tröjan har rund halsringning, lång ärm och en diskret struktur i materialet.
Mörkblå Lee Austin jeans W32 L32 - Säljer ett par mörkblå Lee Austin jeans med snygg tvätt och klassisk femficksdesign. Jeansen har raka ben och normal passform, tillverkade i slitstarkt bomullstyg. Perfekta för dig som gillar en tidlös look med lite faded detaljer.
Blå skjorta från Ralph Lauren Slim Fit - Snygg ljusblå skjorta från Ralph Lauren i slim fit-modell. Skjortan har klassisk krage, knappar hela vägen och det ikoniska broderade Polo-logot på bröstet. Priset är inte fast så de gårno diskutera vid en snabb affär.
Grå baige stickad kofta från Zara - Säljer en grå baige stickad kofta från Zara med snyggt mönstrad insida. Koftan har två framfickor, knappar framtill och en mjuk, krage som ger en chill vibe. Perfekt för dig som gillar enkel men stilren design.
Rutig blå, svart, mörkgrön skjorta från Lee - Säljer en rutig långärmad skjorta från Lee i blått, mörkgrönt och svart. Skjortan har klassisk krage, knäppning framtill och en bröstficka med Lee-logga. Regular fit och riktigt skön bomullskänsla, perfekt för en avslappnad stil.
Blårutig skjorta från H&M - Säljer en blårutig skjorta från L.O.G.G. by H&M i storlek M. Skjortan har klassisk krage, två bröstfickor med knappar och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomull och har en avslappnad passform. Perfekt för en chill och stilren look.
Liknande annonser
Visa alla