Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Mörkblå omlottkofta
Mörkblå omlottkofta  - 0 Mörkblå omlottkofta  - 1 Mörkblå omlottkofta  - 2 Mörkblå omlottkofta  - 3 Mörkblå omlottkofta  - 4

Mörkblå omlottkofta

Storlek: M (Petite)
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

69 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå omlottkofta med långa ärmar och knytband i midjan. Koftan har klassisk krage och knappar vid ärmsluten, perfekt för lager-på-lager och en stilren look. Går även att knyta på olika sätt. Aldrig använt.

Louise
Louise
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå omlottkofta från Zara - Säljer en mörkblå omlottkofta från Zara i storlek S. Koftan har långa ärmar och ett matchande bälte i midjan för att knyta omlott. Materialet är mjukt och tjockt. Perfekt för lager på lager under höst och vinter.
Mörkblå omlottkofta från Molo - Säljer en mörkblå omlottkofta från Molo i ribbstickad bomull. Koftan har lång ärm, v-ringning och knyt i sidan för en snygg passform. Perfekt att slänga över en topp när det är lite kyligt ute.
Mörkblå omlottkofta med knyt - Säljer en mörkblå knytkofta från Other stories. Den är lite noppig men det är lätt att få bort med noppa bort maskin ❤️
Mörkblå omlottkofta med rosett - Säljer en mörkblå stickad omlottkofta från Gina Tricot med v-ringad hals och knyt i sidan. Koftan har lång ärm och sitter snyggt med en normal passform. Har igensytt hål som knappast syns.
Mörkblå omlottkofta med knyt från we - Superfin mörkblå omlottkofta med knyt i midjan och v-ringad hals. Tröjan har långärmade ballongärmar och är stickad i ett mjukt material som känns lyxigt. Perfekt för dig som vill ha en enkel men ändå snygg look. Köpt för 749 men säljer för 450. Storlek M men passar alla storlekar
Mörkblå omlottkofta Odd Molly - Supersöt Odd Molly kofta
Mörkblå omlottkofta från Gina Tricot - Säljer en mörkblå omlottkofta från Gina Tricot med knyt i sidan. Koftan har lång ärm och är tillverkad i ett mjukt stickat material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med en twist. Original pris 400
Mörkblå omlottkofta i manchester - Säljer en mörkblå omlottkofta i mjuk manchester med trekvartsärm och markerad midja. Koftan har en snygg omlottfront och ett lätt glansigt tyg som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar en chill men ändå stilren look. Säljer då den är för stor
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛
Brun kofta från Wera med fickor - Mysig brun kofta från Wera med tre knappar framtill och två stora ribbstickade fickor. Koftan har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med olika outfits.
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar