Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Marinblå halfzip
Marinblå halfzip  - 89 Marinblå halfzip  - 90 Marinblå halfzip  - 91 Marinblå halfzip  - 92 Marinblå halfzip  - 93

Marinblå halfzip

Storlek: XS
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer marinblå halfzip merinoull material. Tröjan är i bra skick och är lite mindre i storleken. XS hade passat och kanske S om man vill ha den tajtare. Passar bra om man är grisch och följer bruce lee på tik tok. Pris kan diskuteras.

Montana Perez
Montana Perez
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marinblå halfzip - Snygg halfzip tröja i storlek S. 80% bomull
Ralph Lauren half zip marinblå - Mycket bra skick, lite urtvättad  Äkta!  Nypris 2299kr  Modell 170ca 55kg
Marinblå half zip tröja från GANT - Snygg marinblå långärmad tröja från GANT med half zip och broderad logga på bröstet. Klassisk ståkrage med vita ränder på insidan ger en clean look. Perfekt till både jeans och chinos för en stilren vibe.
Marinblå halfzip från Zara  - Säljer en stilren marinblå tröja från Zara med dragkedja vid halsen. Perfekt för en avslappnad look. Haft i nåt år men inte haft på särskilt mkt.
En marinblå halfzip från Riley - Säljer en stilren svart tröja från Riley med dragkedja. Perfekt för en avslappnad look. Tröjan har en hög krage och långa ärmar.
Marinblå bondelid half zip - Säljer min marinblå bondelid half zip på grund av att den tyvärr inte passar mig, den är i storlek M och skulle säga att även en som är på gränsen mellan storlekarna S och M kan klär i den.
Marinblå halfzip från Zara - Snygg marinblå ribbad halfzip tröja. Perfekt för kyligare dagar🙌🏼. Storleken är L men passar som M/L
Marinblå half zip tröja - Snygg marinblå tröja med half zip och hög krage. Perfekt för dig som gillar en enkel och stilren look. Tröjan har långa ärmar och ribbad nederkant. Passar till både jeans och chinos för en chill vibe.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar