Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Mjukis set
Mjukis set - 89 Mjukis set - 90

Mjukis set

Storlek: S
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer detta mjukis set, endast används 2 ggr❤️ Toppen är en storlek S däremot byxorna en xs

Donyab
Donyab
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
mjukis set  - Ljus beige mjukis set från zara. använt fåtal gånger och är i nyskick. byxorna är stl s och jag är 170cm lång. tröjan stl m. nypris 480
Mjukis set - Ett grått mjukis det från New Yorker. Minns ej vad jag köpte de för. Använd några få gånger så i fint skick. Finns en liten fläck (sista bild) men syns inte mycket. Tröja i storlek S och byxor i XS skulle jag gissa (står inte) men kan passa S också.
Mjukis set - Byxorna och tröjan är i storleken 170 (S), byxorna är lite noppriga men annars bra skick! 🤍
LXA mjukis set - Säljer ett superfint mjukis set från LXA! Det är i gott skick! Däremot har sömmen på det ena snöret gått upp men går att sy lätt! Går att köpa ihop eller var för sig🙌🏻Pris kan diskuteras
6PM mjukis set - 6PM mjukis set som kommer då med en hoodie och byxor. Storleken är i S men passar som S/M och dom är väldligt bekväma.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Svart tröja med paljettvingar - Säljer en svart tröja med avslappnad passform och bred urringning som kan bäras off-shoulder. På ryggen finns stora, glittriga paljettvingar i guld och silver. Tröjan har trekvartsärmar och ribbade muddar. Perfekt för den perfekta 2000s looken💕💕
Vit kofta med knappar - Snygg vit kofta med v-ringning och dekorativa tygklädda knappar framtill. Koftan har lång ärm och är tillverkad i ett mjukt, tunt material som ger en clean och stilren look. Perfekt att slänga över en topp för en enkel men chic outfit. Litet släpp vid knapp.
Ljusgrå kofta med knappar Weekday - Mysig ljusgrå kofta från Weekday med v-ringning och stora svarta knappar framtill. Två rejäla fickor fram och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och chill stil.
Ljusgrå cropped kofta med pärlknappar - Trendig ljusgrå cropped kofta med djup V-ringning och tre dekorativa pärlknappar framtill. Koftan har långa ärmar och breda ribbade muddar. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chill look.
Kofta - Storlek XL men passar mig som använder m, liten i storlek!
Intimissimi tröja - Blå, figursydd, S, see trough
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗