Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Blå långärmad topp med volangdetaljer
Blå långärmad topp med volangdetaljer - 0 Blå långärmad topp med volangdetaljer - 1

Blå långärmad topp med volangdetaljer

Storlek: L
Märke: Monki
Skick: Bra skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg blå långärmad topp med volangdetaljer längs framsidan. Perfekt för en stilren look med en twist. Toppen har en ribbad struktur som ger extra textur och stil.

Elsa Fischer
Elsa Fischer
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lång blå långärmad topp * stl M * Monki - Blå lång, långärmad tröja med ett ribbat mönster. * Slitsar i ärmar samt i sidorna.  * V-formad nack och halsringning. * Nyskick. * Mått: - Armhåla till armhåla: ca 50 cm * Axel till ryggslut: ca 76 cm * Polyester, viskos, elastan.  Förstora bilderna då de ingår i beskrivningen.  Djur och rökfritt hem. Se gärna mina övriga annonser.
Blå långärmad topp - Säljer en snygg blå långärmad topp i mjukt material. Perfekt för både vardag och fest. Toppen har en enkel design med en bekväm passform. Passar bra till jeans eller kjol för en stilren look.
Blå långärmad topp - En enkel och stilren blå långärmad topp med rund halsringning. Tillverkad i ett mjukt och stretchigt material som sitter skönt på kroppen. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look.
Blå långärmad topp - Säljer en stilren blå långärmad topp med djup urringning. Toppen har en tight passform och är perfekt för en avslappnad look. Den är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden.
Blå långärmad topp - Supersöt blå långärmad topp köpt på bikbok. I gott skick💕
Blå långärmad topp - Säljer en stilren blå långärmad topp med en djupare rund halsringning. Perfekt för en avslappnad look. Passar bra till jeans eller kjol.
Blå långärmad - Fin blå långärmad tröja i mysigt material. Köpt på monki 💙💙
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Intimissimi tröja - Blå, figursydd, S, see trough
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.