Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Kofta från monki
Kofta från monki  - 89

Kofta från monki

Storlek: Xs
Märke: Monki
Färg: Vit

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer pga använder inte längre men iprincip som ny 💗

Mona💫💗🧸🪩
Mona💫💗🧸🪩
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kofta monki - Kofta från Monki, med knyte. Använd fåtal gånger
Vit ribbad kofta från Monki - Säljer en superfin vit ribbad kofta från Monki i storlek S. Säljer pga att den inte kommer till användning. kontakta mig för fler bilder.💕💕🫶🏻
Vit Monki kofta - Säljer denna superfina trendiga kofta från monki, väldigt sparsamt använd så i fint skick!
Oversized kofta från Monki  - En jättefin vit kofta som är storlek xxs men är väldigt oversized i modellen så den passar upp till M. Den är från Monki och är inte använd mycket alls, ser helt ny ut.
Kofta Monki xs - Randig kofta från monki med guldiga hjärtan som knappar. Verkligen så fin och i jätte fint skick, säljes pågrund av att det inte riktigt är min stil längre.
Vit kofta från Monki - Säkjer denna super gulliga och mysiga koftan från Monki. 🩷
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr