Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Morris lady tröja
Morris lady tröja  - 89 Morris lady tröja  - 90

Morris lady tröja

Storlek: S
Märke: Morris

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Morris lady tröja då den bara tar plats i garderoben, inte använd mycket alls därav i väldigt bra skick❣️ Frakt tillkommer

Philippabogren
Philippabogren
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja från Morris Lady - Väldigt fin tröja i strl M som jag haft som oversize. Den är i bra skick och har mer att ge 🌸
Morris Lady marinblå tröja  - Aldrig använd  Marinblå  Stl Xs
Mörkblå sweatshirt Morris Lady - Mörkblå sweatshirt från Morris Lady med broderad vit text på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Morris Lady tröja - snygg mörkblå/svart morris tröja!!🩵
Mörkblå tröja från Morris Lady - Mörkblå långärmad tröja från Morris Lady med vit broderad logga på bröstet. Klassisk rund halsringning och mjukt bomullsmaterial som är skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren design.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.