Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grå sweatshirt från Morris
Grå sweatshirt från Morris - 89 Grå sweatshirt från Morris - 90 Grå sweatshirt från Morris - 91

Grå sweatshirt från Morris

Storlek: S
Märke: Morris
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg grå sweatshirt från Morris. Tröjan är i mycket bra skick och perfekt för både höst och vår. Den har långa ärmar och en bekväm passform. Skriv för fler bilder eller prisförslag!!

Erik
Erik
(12)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå sweatshirt från MORRIS - Säljer en grå sweatshirt med ett stort, fluffigt M på bröstet. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för en avslappnad stil. Unisex. Använd 1 ggr. Fin melange färg.
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en stilren grå sweatshirt från Morris med svart text på bröstet. Tröjan är storlek S och modelllen på bilden är 185cm lång. Skriv gärna dm för fler bilder elr funderingar🤗
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en grå sweatshirt från Morris med stor svartvit logga över bröstet. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en chill och stilren look.
Grå Morris sweatshirt   - Grå sweatshirt från Morris Division med tryck. Perfekt för en chill och stilren look. Storlek S men passar även M. Skick 8/10. Inga defekter eller hål.
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en grå sweatshirt från Morris med broderad text och brittisk flagga på bröstet. Denna tröja psssar S och är riktigt snygg! Mer frågor så svarar jag alltid Med vänlig hälsning, Viktor
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en snygg grå sweatshirt från Morris i mycket bra skick. Den har ett tryck med Morris-loggan i svart på bröstet. Tröjan är långärmad och perfekt för både höst och vår. Superbekväm och stilren, passar till det mesta i garderoben!
Grå sweatshirt från Morris Lady - Snygg ljusgrå sweatshirt från Morris Lady med broderad logga framtill. Klassisk rund halsringning och långa ärmar. Mjuk och skön i bomullsmix, perfekt för en chill och stilren look. Passar en som är emellan 160 till 170 cm.
Grå sweatshirt från Morris - Snygg grå sweatshirt från Morris med blå logga och tryck framtill. Klassisk rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och stilren look.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent - Snygg mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent med guldfärgade knappar och broderad YSL-logga i gult på bröstet. Tröjan är ribbstickad, har lång ärm och en klassisk krage. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en trendig look.
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.