Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 - 89  - 90  - 91

Storlek: XS
Märke: Weekday

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En mysig tröja från Weekday den är i väldigt bra skick och är nyköpt. Frakt tillkommer annars mötas upp i Lund.

Ingrid Skärvad
Ingrid Skärvad
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stüssy long sleeve - Stüssy long sleeve love & peace tee. Köpt för 600kr och den är knappt använd. Skick: 9/10
Levi's 501 jeans - Säljer ett par klassiska Levi's 501 jeans i mörkblå denim. De har en straight passform och är i mycket bra skick. Perfekta för både vardag och fest! 🕺
Jeanerica byxor - Säljer ett par snygga beige byxor i normal passform. De är perfekta för både vardag och lite mer uppklädda tillfällen. Byxorna har en klassisk design med knappar och dragkedja framtill. Storleken är 30/32.  De är i mycket bra skick!
Jeanskjol - Säljer en riktigt snygg jeanskjol i blå denim. Kjolen har en medellång längd och en bekväm passform med knapp och dragkedja fram. Den har en liten slits bak som ger extra rörlighet men går att sy ihop, däremot har den en nit som sitter (bild 3). Den kan man ta bort om man vill eller om man vill lägga till en knapp själv. Passar S/M med en lågmidjad/mellanmidjad passform.
Liknande annonser
Visa alla