Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Sweater
Sweater - 89

Sweater

Storlek: L
Märke: Nelly

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin grön sweater från nelly, den är i storlek L men som ni ser väldigt liten, jag har vanligtvis XS

zainabdarweesh
zainabdarweesh
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sweater - Säljer perfect chunky sweater från Nelly, slutsåld i denna färg på hemsidan🩶 Använd få gånger
Sweater - Jättegullig grön tröja från Cappuccini med fina detaljer. Köpt second hand men i fint skick och använd max 2 gånger av mig!💕 Säljs eftersom den inte kom till användning och lite kort i ärmarna för mig som har lite längre 🙌
Ralph Lauren Sweater - Ralph Lauren sweater gjord på lamm ull. Säljer då den inte passar längre. Liten strlk L/stor M
Grön sweater - Grön sweater från Zara
Sweater - En collegetröja från ginatrico, den är slutsåld! Det är nyskick!(spegeln är smutsig) tröjan är oversized på mig och skulle säga att den passar personer med m också och xs/s om dom vill ha en oversized look!(öppen för byten)
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷