Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
rosa långärmad
rosa långärmad  - 89 rosa långärmad  - 90 rosa långärmad  - 91

rosa långärmad

Storlek: xs/s/m
Märke: Odd Molly

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

en jättesöt ljusrosa tröja💓💓 jag har vikt upp den lite på de första två bilderna🌸 jag är en small men skulle säga att det även skulle kunna passa en xs och m

saraaa
saraaa
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa långärmad  - Fin rosa långärmad från NA-KD. Ribbad och stretchig. Aldrig använd!
Rosa långärmad  - Rosa långärmad. Bra använd. Inga deklarationer. Köparen står för frakten🩷
Rosa långärmad topp från Odd Molly - Säljer en superfin rosa långärmad topp från Odd Molly. Den har en söt spetsdetalj runt halsringningen och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad vardagslook eller att klä upp med accessoarer. Toppen är i bra skick och redo för en ny ägare!
Rosa ribbad långärmad topp Odd Molly - Supersöt rosa ribbad topp från Odd Molly med lång ärm, v-ringning med vit spetskant och liten rosett framtill. Toppen har tryckt logga på ena ärmen och är i mjuk bomull
Långärmad rosa tröja - Långärmad rosa tröja från H&M. Super söt och jättebra passform men färgen passar mig inte. Nyskick bara använd en gång. Har fina slitsar vid ärmarna. Kan fraktas om köparen betalar för frakten.
Rosa långärmad tröja  - Säljer en rosa långärmad tröja i storlek M. Köparen står för frakten!💗
Rosa långärmad topp - Säljer en söt rosa långärmad topp. Jättefint skick
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad kofta från Gina Tricot - Beige stickad kofta från Gina Tricot med v-ringning och knappar
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol.
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt med röd VOLTAIRE-text framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Hollister Cardigan med Luva - En unik cardigan av det populära märket ”Hollister” med en fodrad luva! Extremt bra passform, hör av dig vid frågor.