Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Blå fleece-tröja Patagonia
Blå fleece-tröja Patagonia - 0 Blå fleece-tröja Patagonia - 1 Blå fleece-tröja Patagonia - 2

Blå fleece-tröja Patagonia

Storlek: M
Märke: patagonia
Färg: Marinblå
Skick: Bra skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vintage mörkblå fleece-tröja från Patagonia i storlek M. Tröjan är använd men har inga tydliga defekter och är fortfarande i bra skick! Jag säljer tröjan för 399kr. Hör av dig om du har frågor.

Melker Gilje
Melker Gilje
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Patagonia fleece tröja  - Säljer en Patagonia fleece som är svår att få tag på i den marinblåa färgen! Storlek S! Hör gärna av dig om du har frågor!
Patagonia fleece - Säljer en riktigt snygg Patagonia fleecejacka i storlek S. Snygg eftertraktad marinblå färg och ett mycket bra skick. Hör av er vid funderingar!🙌
Patagonia fleece - Patagonia fleece strlk XL. Fint skick. 1500 nypris.
Patagonia fleece - Säljer en snygg Patagonia fleece i storlek M. Mycket bra skick, utan defekter. Hör av er🙌
Svart fleece tröja från Patagonia - Säljer en svart fleece tröja från Patagonia med halv dragkedja. Perfekt för kyliga dagar med sin mjuka och varma känsla. Tröjan har långa ärmar och en hög krage för extra värme. Passar bra till både vardag och friluftsliv.
Patagonia fleece - Säljer en svart Patagonia fleece i strl M (funkar unisex). Något oversized fit, inte jätteanvänd men har några mindre fläckar. Har varken använt eller tvättat den personligen men ganska säker på att dessa går bort i tvätt.
Svart fleece-tröja från Patagonia - Svart fleece-tröja från Patagonia med blå detaljer vid krage, knappslå och bröstficka. Tröjan har lång ärm och en klassisk passform, perfekt för kyligare dagar. Ikonisk Patagonia-logga på bröstet.
Patagonia fleece beige - Hej! Säljer en Patagonia fleece i färgen beige, bara använd ett fåtal gånger, den är i storlek S och har inga skador eller liknade. Hör av dig vid frågor eller funderingar!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek L. Kan upplevas betydligt mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hollister Cardigan med Luva - En unik cardigan av det populära märket ”Hollister” med en fodrad luva! Extremt bra passform, hör av dig vid frågor.
Gina tricot hoodie - Fin