Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hm kofta med prislappen kvar!!💞 - Säljer denna hm kofta jag fick i present då jag redan har en exakt likandan! Den är jätteskön och är åt det tunnare hållet. Därför är den perfekt nu i höst.  Den fungerar utmärkt som en jacka under sommaren!
Ny spetstunika från Lindex, med prislapp kvar - Superfin rosa lång tunika från Lindex i spets med trekvartsärmar och utsvängda ärmslut. Klänningen är helt i spets med blommigt mönster och har en rak passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk vibe.
Oanvänd tröja med prislapp kvar - Säljer denna oanvända blå tröja från VILA i storlek XS. Prislappar sitter kvar och nypris ligger på 329.95kr, men jag säljer min för 199kr eller bud.  Material: Elastan, bomull och polyester.  Finns att hämta i Göteborg eller kan skickas omgående.
Oanvänd kofta från B.young prislapp kvar - Helt nya koftor från B.young  Tunn beige knälång kofta med 2 fickor fram och knyte i midjan  7 st i olika storlekar   2st XXL 2st XL 2st L 1st M 1st S Helt nya med prislapp kvar Nypris 499kr
Grå långärmad tröja, HELT oanvänd med prislappar kvar! - En super snygg långärmad tröja från Lager 157 i storlek XS❣️ Tröjan är super mjuk och har inga defekter. KÖPAREN STÅR FÖR FRAKTEN ☺️
Helt ny fluffig tröja/kofta (prislapp kvar) - Super cute fluffig rosa kofta/tröja. Helt oanvänd med prislapp kvar. Stretchig så den är flexibel mellan storlekarna utan att sitta varken för tight eller löst. Ursprungligt pris: 189 kr
Oanvänd kofta med prislapp  - Oanvänd kofta med prislapp. Storlek 170. Passar storlek Xs
Randig kofta från Soulmate, S ny med prislappen  - Mysig kofta från Soulmate i storlek S med ljusrosa och vita ränder. Koftan har långa ärmar, rund halsringning och dekorativa guldknappar framtill. Materialet är mjukt och strukturerat, perfekt för en chill look.
Prislapp kvar
Prislapp kvar  - 89 Prislapp kvar  - 90

Prislapp kvar

Storlek: S

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kofta

Köp<3
Köp<3
(32)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klänning  - One shoulder klänning
Gina tricot - Knappt anvönd
Beige ribbad långkjol från Giorga - Säljer en beige ribbad långkjol från Giorga i storlek S/M. Kjolen har en mjuk och stretchig passform med hög midja och stilren design. Perfekt för dig som gillar minimalistiska och neutrala plagg. Materialet är ribbat och känns skönt mot huden.
Beiga linnebyxor från Nelly strl 36 - Snygga beiga linnebyxor från Nelly  i storlek 36. Byxorna har hög midja, vida ben och stängs med dragkedja och knapp. Perfekta för varmare dagar med sitt luftiga material och stilrena look.
Ljuslila ribbad långkjol med slits - Säljer en ljuslila ribbad långkjol med hög midja och snygg slits framtill. Kjolen har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter skönt på kroppen. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå trendig look.
Svart klänning - Svart ba klänning med v ringning som knyts i ryggen
Vit långkjol i satin - Säljer en elegant vit långkjol i skimrande satin med lätt utsvängd passform. Kjolen har en slät midja och följsam siluett som ger en stilren look. Perfekt för dig som gillar en clean och chic stil. Passar S/M
Mockberg Deco guldörhängen - Stilrena örhängen i guldpläterad metall från Mockberg. Fyrkantig form med snirkligt, vågigt mönster som ger en lyxig känsla. Perfekta för dig som gillar statement-smycken och vill sticka ut med en elegant touch.
Brun YSL plånbok i läder - Säljer en snygg brun plånbok från YSL i quiltat läder med guldfärgad logga framtill. Plånboken har dragkedja på sidan och klassisk vikbar design. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer och vill ha något stilrent i väskan. 20cm lång 13hög
Vit YSL handväska med scarfdetalj - Stilren vit handväska från YSL i strukturerat läder med guldfärgad logga framtill. Väskan har ett kort handtag och en färgglad scarf knuten på sidan som extra detalj. Klassisk fyrkantig form och elegant design som lyfter vilken outfit som helst.
Liknande annonser
Visa alla