Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grå PSG långärmad fotbollströja
Grå PSG långärmad fotbollströja - 0

Grå PSG långärmad fotbollströja

Storlek: L
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Säljer en grå långärmad PSG fotbollströja med svart tryck och röd PSG-logga på bröstet. Tröjan har halv dragkedja och diskreta ränder på ärmarna. Materialet är lätt och andas, perfekt för träning eller match.

Luther Ngongang
Luther Ngongang
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå långärmad PSG fotbollströja - Snygg grå långärmad PSG fotbollströja från Jordan med svart prickigt mönster och halv dragkedja. Tröjan har PSG-logga på bröstet, Jordan-logga och tryck i marinblått. Röd, vit och svart rand på ärmarna. Perfekt för träning eller match.
Grå långärmad fotbollströja från Jordan x PSG - Säljer en grå långärmad fotbollströja från Jordan i samarbete med PSG. Tröjan har ett diskret stänkmönster och detaljer i rött och blått på ärmarna. Den har en halv dragkedja framtill och PSG-loggan på bröstet. Den är båda för tjejer och killar och är äkta knappt använd.  Priset kan diskuteras
Grå långärmad fotbollströja från Jordan x PSG - Snygg grå långärmad fotbollströja från Jordan x PSG. Alldrig använd prislappen sitter fortfarande kvar på tröjan.
Grå långärmad PSG fotbollströja - Säljer en grå långärmad PSG fotbollströja med mörkblå tryck och stänk-mönster. Tröjan har halv dragkedja framtill och röd-blå detalj på ärmen, säljer den då den ej kommer till användning.
Grå långärmad träningströja PSG x Jordan pruta!! - Säljer en grå långärmad träningströja från PSG och Jordan med blå logga och text, samt röda och blå ränder på ärmarna. Tröjan har halv dragkedja och stänkmönster över hela. Perfekt för fotbollsträning eller sport.
PSG långärmad träningströja Jordan - Snygg långärmad fotbollströja från PSG och Jordan i ljusgrått med svarta detaljer. Tröjan har halv dragkedja, Paris-logga på bröstet och diskret mönster i tyget. Tillverkad i lätt och ventilerande material, perfekt för träning eller match.
Grå långärmad PSG x Jordan fotbollströja - Köpt på unisport och knappast använd. Mycket bra skick och sitter bra.
PSG långärmad träningströja Jordan - PSG tröja som är super skön och lätt att röra sig i, använt flertal gånger men har inga skador på sig! Storlek S och kan gå ner i pris!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent - Snygg mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent med guldfärgade knappar och broderad YSL-logga i gult på bröstet. Tröjan är ribbstickad, har lång ärm och en klassisk krage. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en trendig look.
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.