Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?

Mörkblå v-ringad tröja Polo Ralph Lauren
370 SEK
Beskrivning
Stilren marinblå sweater av ralphlauren i materialet Kashmir, tröjan kostar 1600-2000 kr ny ungefär och därför är mitt pris ett superpris. Tröjan är i mycket bra kvalité och är i storleken M i vuxenstorlek, den är dock liten i storlek och passar nog runt S-L beroende på längd och vikt. Bara att skriva om ni har bud eller frågor.
The nordic shelf
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.