Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Långärmad tröja med rhinestones
Långärmad tröja med rhinestones - 89 Långärmad tröja med rhinestones - 90 Långärmad tröja med rhinestones - 91

Långärmad tröja med rhinestones

Storlek: S
Färg: Rosa

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

2000-tal inspirerad långärmad tröja med rhinestones på💓🌟🌟🌟 Står ingen storlek i tröjan men skulle säga att den sitter som en S. Den är i bra skick och alla stenar sitter kvar! Skriv privat vid intresse eller frågor🫶🏻🫶🏻🫶🏻

HEDDAS SECONDHAND🛍💋✨
HEDDAS SECONDHAND🛍💋✨
(68)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rhinestone kofta - Rhinestone tröja köpt den ett UF-företag som jag inte kommer ihåg namnet till. Köpt för två år sen men har inte kommit till användning, har inga defekter, mycket bra skick. Nypris: 799kr Mitt pris: 399kr. Kontakta mig vid frågor och pris kan alltid diskuteras💕😊
långärmad tröja - Jättefin tröja som knappt e använd.
Rosa långärmad tröja - Säljer en superfin rosa långärmad tröja. Köpt på Vero Moda och är aldrig använd! Den är i storlek S och säljs för 150kr🥰
Croppad långärmad tröja - Säljer en croppad långärmad tröja i en snygg persikofärg. Tröjan har rund halsringning och är gjord i mjuk bomull, perfekt för vår och sommar. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Långärmad tröja - Rosa långärmad tröja från lager 157, köpt förra året aldrig andvänd.perfelt till alla hjärtans dag
Långärmad tröja - En långärmad tröja som inte kommer till användning
Långärmad Tröja - En tröja för Kvinnor från varumärket Isolde i storlek L. Randning tröja i väldigt fin rosa färg utan några skador eller slitningar. 100% Bomull. Hör av er vid intresse/frågor. PRIS KAN DISKUTERAS!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara sweatshirt  - Helt ny med lapp!
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Hollister Cardigan med Luva - En unik cardigan av det populära märket ”Hollister” med en fodrad luva! Extremt bra passform, hör av dig vid frågor.
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek L. Kan upplevas betydligt mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Unik stickad Ralph Lauren tröja - Otroligt snygg och unik randig stickad Ralph Lauren tröja i mycket fint skick 🙌 Storlek M men passar S, skriv vid minsta lilla fråga!!!