Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Svart kofta med pärlor och blommor
Svart kofta med pärlor och blommor - 0 Svart kofta med pärlor och blommor - 1 Svart kofta med pärlor och blommor - 2

Svart kofta med pärlor och blommor

Storlek: S
Skick: Nytt skick

180 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Svart kofta med rund hals och stora silvriga knappar. Dekorerad med små vita pärlor och vita blommor med hängande detaljer på framsidan. Långärmad och ribbad vid ärmslut och nederkant. Perfekt för att ge din outfit en unik touch.

VitLatButik
VitLatButik
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå jeansshorts med slitningar - Snygga mörkblå jeansshorts med slitna detaljer och upprullade benslut. Klassisk femficksmodell med knapp och dragkedja framtill. Perfekta för en avslappnad stil och passar till det mesta. Materialet är mjukt denim som ger en skön känsla.
Levi's 501 ljusblå jeans straight fit - Klassiska Levi's 501 jeans i ljusblå tvätt med rak passform och knappgylf. Jeansen har fem fickor och tydliga kontrastsömmar. Perfekta för dig som gillar en tidlös och avslappnad look. Tillverkade i slitstarkt bomullsjeansmaterial.
Blå skinny jeans från American Eagle - Säljer ett par blå skinny jeans från American Eagle med klassisk femficksdesign och snygga slitningar framtill. Jeansen har normal midja och är tillverkade i mjukt denimtyg med lite stretch för extra komfort. Perfekta till sneakers och t-shirt.
Ljusblå ripped jeans från FSBN Denim - Säljer ett par ljusblå jeans från FSBN Denim med slitna detaljer och hål på båda knäna. Jeansen har en rak passform och klassisk femficksdesign. Materialet är jeans i bomull och de har en schysst vintage tvätt. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Svarta mjukisbyxor från The North Face - Svarta mjukisbyxor från The North Face med smal passform och elastisk midja. Byxorna har en stilren look med logga på låret och är gjorda i ett mjukt syntetmaterial som känns skönt mot huden. Perfekta för chill eller träning.
Nike Dri-Fit blå mjukisbyxor XL Barn - Blå Nike Dri-Fit mjukisbyxor med elastisk midja och vita samt blå ränder längs sidorna med små swoosh-loggor. Byxorna har normal passform och är gjorda i ett syntetmaterial som andas. Perfekta för träning eller chill, med fickor på sidorna och broderad Nike-logga.
Blå raka jeans från GAP, 29/30 - Klassiska blå jeans från GAP i rak modell med normal passform. Jeansen har fem fickor, gylf med dragkedja och är tillverkade i slitstarkt denimtyg av bomull. Perfekta för en avslappnad och tidlös look.
Mörkblå Moncler t-shirt med tryck - Snygg mörkblå t-shirt från Moncler med klassiskt tryck på bröstet i vitt, rött och marinblått. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Svart Moncler t-shirt med tryck - Svart t-shirt från Moncler med klassiskt tryck på bröstet i blått, vitt och rött samt texten montcler och Paris. T-shirten har rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för sopren vibe och skön passform.
Liknande annonser
Visa alla