Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Långärmad Sail Racing
Långärmad Sail Racing  - 89

Långärmad Sail Racing

Storlek: S
Märke: Sail Racing

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Orange långärmad tröja från Sail racing. Det är storlek S och jag är 175cm lång. Tröjan passar mig perfekt men den kommer tyvär inte till användning. Tröjan är knappt använd och så den är i bra skick. Jag bor i Norrköping och kan mötas upp, annars står köparen för frakten. Pris kan diskuteras!

KristijanDenaj
KristijanDenaj
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sail Racing Långärmad Tröja - Köpt för 1500  Säljer för 400
Vinröd långärmad tröja Sail racing - Snygg vinröd långärmad tröja från Sail racing med tryck framtill. Tröjan har rund hals och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Passformen är normal och materialet känns skönt mot huden.
Sail Racing Långärmad Tröja - Storlek: M
Sail Racing Långärmad Tröja  - Säljer en sail racing långärmad tröja köp i Frölunda Torg
Sail Racing Långärmad Tröja - Säljer en Sail Racing Långärmad Tröja!  Har inte användts alls
Orange hoodie från Sail Racing - Säljer en snygg orange hoodie från Sail Racing med vit logga på bröstet. Tröjan har en klassisk känguruficka och justerbar huva med svarta snören. Perfekt för en avslappnad stil.
Sail Racing  - Sail Racing sweatshirt  Skick 9/10. Äkta
Sail racing - Sail racing hoodie som är i barnstorlek 170 men är som Small
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Avora kofta - Säljs ej längre
Hollister zip up hoodie  - i storlek S i mycket fint skick. De är först till kvarn så kommer inte spara det för någon.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Intimissimi tröja - Säljer min Beigea intimissimi tröja. Den har endast blivit använd ett fåtal gånger och har inga tecken på användning, därför i mycket bra skick. Säljer då den är för stor.❤️
Beige cropped kofta från ONLY - Mysig beige stickad kofta från ONLY med v-ringning och stora matchande knappar framtill. Kortare modell med ribbade muddar och lång ärm. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look.
Ljusgrå kofta från Gina Tricot XS - Mysig ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och stängs med fyra knappar framtill. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Storlek XS
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!