Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Blå zip hoddie
Blå zip hoddie  - 89 Blå zip hoddie  - 90 Blå zip hoddie  - 91

Blå zip hoddie

Storlek: MEDIUM

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En blå zip hoodie med tunt material och vitt mönster och med små stenar. Dragkedjan är formad som en liten blomma. Jag är 163 cm lång. BUDGIVNINGEN AVBRUTS OM MAN SKRIVER TILL MIG OCH VILL KÖPA DEN DIREKT!💞

IdamolinX
IdamolinX
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå zip-up - En blå zip-up som jag inte riktigt vet vilket märke. Den är gjord av ett mysigt plysch material. Ända defekter är på luvans rem då ett stopp ska ha suttit där.
Zip hoddie - En snygg zip hoddie. Skick 8/10 för att den har ett litet hål men det syns knappt. Passar dig som har xs/s
Blå hoddie  - 🦋
Blå turkos zip hoodie  - En mysig tunn zip hoodie som e perfekt för svala sommar dagar. Rätt gammalt skick finns något litet hål någonstans men inget man märker
Hoddie - Använd ca 2 gånger. Säljer då en är för stor för mig. En oversise hoodie från Karl kani. Den är i storlek ca men är som en s/m
Mörk blå zip hoddie med fur - Säljer en zip up hoddie med fur i ljus blå, den har skön tyg och bra att ha på vintern.  Den ser kort ut på mig för den är förliten men om du har denna storleken så borde det passa dig😊
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara sweatshirt  - Helt ny med lapp!
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol.
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek L. Kan upplevas betydligt mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister Cardigan med Luva - En unik cardigan av det populära märket ”Hollister” med en fodrad luva! Extremt bra passform, hör av dig vid frågor.
Vit stickad kofta med volangärm - Supersöt kräm-vit stickad kofta från Lindex med volangdetaljer vid ärmslut och nederkant. Koftan har knappar framtill, trekvartsärmar och ett fint kabelstickat mönster. Det är helt ny och aldrig använd!