Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grön slipover
Grön slipover - 89 Grön slipover - 90 Grön slipover - 91

Grön slipover

Storlek: S
Färg: Grön

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En slipover i en så fin färg passar perfekt med lager till hösten<3 säljer då jag måste rensa garderoben:)

Irjabergman
Irjabergman
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Slipover - En cool vest med en patch på bröstet. Det står att det är en medium men är väldigt liten i storleken, passar någon som vanligtvis har s/xs. Möts inte upp på grund av pandemin men vi delar på fraktkostnaden:) Skickar gärna fler bilder vid förfrågan.
Grön kofta - Säljer den här gröna koftan som jag köpt på secondhand, bra skick, säljer då jag inte använder den, använd fåtal gånger 💕
Grön sweatshirt  - Jättesnygg grön sweatshirt!⚡️ Denna är i bra skick och verkligen en superfin färg💗 köparen står för frakten
Grön tjocktröja - Grön sweatshirt i bomull
Fin grön tröja - Fin tröja från Monki i storlek xxs💗 Använd 5 gånger typ men inga tecken på användning
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Beige ribbstickad tröja - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek m
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt med röd VOLTAIRE-text framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!