Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Softgoat tröja
Softgoat tröja  - 89 Softgoat tröja  - 90

Softgoat tröja

Storlek: S
Märke: Soft Goat

500 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Nu säljer jag min fina softgoat tröja för att den inte kommer till andvändning längre. Den är i bra skick och har inga defekter❤️ tveka inte på att höra av er om ni har frågor❤️ pris kan diskuteras❤️

Rebecca
Rebecca
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Softgoat tröja  - Super snygg zipup tröja från Softgoat i svart. 100% karsmir! Storlek S
Soft goat tröja - Säljer min jättefina soft goat tröja i kashmir då den är för stor och inte kommer till användning. Köpt för flera år sedan men har inga defekter utöver att den är lite nopprig . Hör av er vid frågor!🖤
Soft Goat zip tröja - Säljer min otroligt snygga och sköna Soft goat zip up. Köpt på deras hemsida för ca 2 år sedan. Säljer pga att den är för liten. Nypris: ca 3000kr.
Softgoat tröja - SÅ snygg
Softgoat tröja! - Så så fin Softgoat tröja jag nästan aldrig använt! Matchar till så mycket. Nypris 1695kr!
Soft goat  - Säljer min fina soft goat i svart. Köpt i julas och inget fel på den! Kan tänka mig byta mot en softgoat hoddie !💞
Softgoat tröja - Jättefin kofta från softgost i väldigt bra skick!❤️ superfin till våren
Soft goat tröja  - Säljer en söt blå soft goat tröja som passar till mycket och är perfekt till våren och sommaren. 🩵100% Carsmir i bra skick
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara sweatshirt  - Helt ny med lapp!
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Hollister Cardigan med Luva - En unik cardigan av det populära märket ”Hollister” med en fodrad luva! Extremt bra passform, hör av dig vid frågor.
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek L. Kan upplevas betydligt mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Vit stickad kofta med volangärm - Supersöt kräm-vit stickad kofta från Lindex med volangdetaljer vid ärmslut och nederkant. Koftan har knappar framtill, trekvartsärmar och ett fint kabelstickat mönster. Det är helt ny och aldrig använd!