Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Fin kofta
Fin kofta - 89 Fin kofta - 90

Fin kofta

Storlek: S
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liknar den på första bilden💘 funderar att sälja min sååå fina och populära Massimo dutti kofta! Så snygga guldknappar på och den är heeelt slutsåld💘super bra skick och nypris är runt 800. Jag säljer för 500💘

Norassellout🌺
Norassellout🌺
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kofta - En Massimo Dutti kortärmad kofta, den är använd max 2 gånger. Köpt den Zalando. Den är i ganska tunt material.
Kofta - Kofta från Massimo Dutti
Söt kofta - En fin och bekväm kofta som passar till mer finklädda tillfällen! Den har supersöt pärlor och jag tycker mycket om den, men tyvärr kommer den inte till användning💗 Skriv för ytterligare bilder och innan köp!💗
Kofta - Svart kofta från HM som är i bra skick!🖤
Kofta - Superfin svart kofta från lager 157 💘storlek S 💘 lite croppad 💘 säljer då jag inte haft användning av denna 💘 mycket bra skick💘skriv för fler bilder eller om intresse att köpa💘pris kan diskuteras 💘väldigt snygg på 💘
Kofta - Jättefin tunn kofta från FB Sister med knytning fram! Storlek S och endast använd ett fåtal gånger💘💘
Kofta  - Kofta med guldknappar i bra skick.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara sweatshirt  - Helt ny med lapp!
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol.
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek L. Kan upplevas betydligt mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Vit stickad kofta med volangärm - Supersöt kräm-vit stickad kofta från Lindex med volangdetaljer vid ärmslut och nederkant. Koftan har knappar framtill, trekvartsärmar och ett fint kabelstickat mönster. Det är helt ny och aldrig använd!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.