Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit stickad tröja  - Stickad tröja från other stories.nypris 550kr passar mig som har xxs-s
stickad tröja &otherstories - Jättefin krämvit stickad tröja från &otherstories, den är sparsamt använd och i fint skick. Storlek S
Vit stickad tröja - Favvo tröjan från & other stories💓 börjar bli liten därför säljer jag den, skriv om du har frågor!
Stickad tröja  - Säljer en oversized vit stickad tröja med svarta tvinnade detaljer längs axlar och ärmar. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå unik look.
Stickad tröja Other Stories - Säljer då den inte används, vit, stl M💓 tecken på användning men inget som stör💞
Stickad tröja - Intressekoll på min fina slutsålda stickade tröja från h&m, endast använd en gång. Storlek M men sitter mer som S.
Stickad tröja  - Säljer denna vinröda tröja från & other stories, aldrig använt den köptes i december, ny skick alltså. Skriv för mer privata bilder. Det är den modellen som inte är så lång ganska vanlig passform.
Stickad tröja  - Säljer min stickade trekvarts tröja från & other stories. Det är alpacka ull, så den är väldigt mjuk men kan uppfattas som lite stickig ❤️den har blivit väl omhändertagen!
Stickad tröja
Stickad tröja  - 89 Stickad tröja  - 90 Stickad tröja  - 91 Stickad tröja  - 92

Stickad tröja

Storlek: s/m
Färg: Vit

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättemysig tröja från &otherstories som är i storlek s men passar också m skulle jag säga. Den har absolut inga defekter ock passar bra till hösten🍂 Skriv vid frågor!💞

Isabella Hallberg
Isabella Hallberg
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart kofta - En stickad kofta från H&M som knappt är använd. Är storlek L men sitter jättebra på mig som har s/m. Skriv för frågor!💞
Stickad kofta - Stickad kofta från hm och har bara använt 2 ggr💕Den är i strl L men passar bra på mig som är s/m. Skriv om ni har frågor!!
Bootcut jeans i ljusblå denim - Snygga bootcut jeans som är midwaist men sitter som perfekt lowwaist och dem är mer bootcut på än vad bilden visar. Dem är från pepe jeans och jag köpte dem för ett år sedan för 1100 kr på Zalando men dem har inte kommit till användning riktigt. Inga som helst defekter finns heller, skriv för frågor!!😇😇
Vit blus från & Other Stories - Säljer en super söt vit blus från & Other Stories som tyvärr blivit lite liten på mig. Den har inga defekter, bara lite skrynklig men det går att fixa med strykjärn. Priset går att diskutera vid snabb affär💞💞
Beige tröja från & Other Stories - Säljer min other stories tröja som tyvärr blivit lite liten på mig. Köptes för något år sen men har bara använt fåtal gånger. Skriv för fler frågor!!💗💗
Liknande annonser
Visa alla