Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Stot påse
Stot påse - 89 Stot påse - 90

Stot påse

Storlek: 0-1år
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En stor påse med olika barn plagg skit snygga pyjamasen, överdrag och massa andra klänningar

Klara
Klara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
En stor påse - En stor påse fullt med barn kläder mer än 70 st kläd plagg ♡ frakten kan diskutera
Vit Versace Tröja (M kan vara bra på S) - Säljer en vit sweatshirt från Versace Jeans Couture med svart logotypprint och barockinspirerade detaljer i guld över hela tröjan. Lyxig stil och använd 20 ish gånger.
400 kr för hela påsen med kläder  - Hej 👋  en hel påse med kläder kostar 400 kr och storlek 130-XS bra kläder  och bra pris och det är som en gift
Säljer den här tröja från hm. Den är storlek 146/152 Och den är bra att ha på sig i vintern  - Den är bra att ha på sig i vintern
 Jättefin tröja har däremot en fett fläck på sig som däremot inte syns i vanliga fall  -  en fin Zara tröja med blåa ränder 💙
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Avora kofta - Säljs ej längre
Hollister zip up hoodie  - i storlek S i mycket fint skick. De är först till kvarn så kommer inte spara det för någon.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Intimissimi tröja - Säljer min Beigea intimissimi tröja. Den har endast blivit använd ett fåtal gånger och har inga tecken på användning, därför i mycket bra skick. Säljer då den är för stor.❤️
Beige cropped kofta från ONLY - Mysig beige stickad kofta från ONLY med v-ringning och stora matchande knappar framtill. Kortare modell med ribbade muddar och lång ärm. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look.
Ljusgrå kofta från Gina Tricot XS - Mysig ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och stängs med fyra knappar framtill. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Storlek XS
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!