Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Sweatshirt, Cubus.
Sweatshirt, Cubus. - 89

Sweatshirt, Cubus.

Storlek: M
Märke: Cubus

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sweatshirt från Cubus, storlek M❣️

Alexandrarosenback
Alexandrarosenback
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Cubus sweatshirt strl M - En oversized sweatshirt tröja med fram tryck och silkes tyg i storlek M. Köpt för 2 år sen men väldigt oanvänd. Känner att den är lite för stor för mig och därför inte i min användning. Pris går att förhandla🚎
Cubus - Den här mint koftan har jag endast använt 1 gång. Jag köpte den för 299 och säljer nu för 150 kr
Cubus tröja - Super mysig beige zip up tröja från cubus, säljer då den tyvärr inte används längre💕
Hoodie Från Cubus - En snygg hoodie från cubus i storlek small
Svart sweatshirt från Cubus - En stilren svart sweatshirt från Cubus i ekologisk bomull. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och enkel look.🤎
Grå tröja från Cubus - Säljer en stilren grå tröja från Cubus i storlek M. Tröjan har en klassisk v-ringning och är långärmad, perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Materialet känns mjukt och bekvämt, vilket gör den idealisk för höst och vinter. Passar bra till jeans eller chinos!
Cubus - Säljer ett mjukis set för 250kr tillsammans eller 150kr per plagg. Byxorna är mer lågmidjade
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Populär slutsåld Zara tröja  - SUPERfin Zara tröja finns inte på hemsidan längre storlek S , använd Max 5 gånger💖
Vit tröja från Bondelid med röd text - Vit stickad tröja från Bondelid med röd text framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för en stilren och klassisk look.