Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Sweatshirt
Sweatshirt  - 89

Sweatshirt

Storlek: Xs
Färg: Beige

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Super fin sweatshirt med tryck! Storlek xs

Yamit Moalem
Yamit Moalem
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
sweatshirt  - fint skick
Sweatshirt  - Sweatshirt ifrån herravdelningen på h&m i storleken XS, passar dam men skulle säga att den motsvarar en S eventuellt M i damstorlek.  I väldigt gott skick, knappt använd  För mer info eller bilder på, kontakta mig 🤗
Sweatshirt  - Tröja i fint skick från primark ❤️
Sweatshirt  - Bra skick
Sweatshirt  - En beige tröja med text på ”visionary dreamer” 💛💛 Denna säljer jag pga att den inte är min stil längre. Tröjan är i bra skick, men är dock lite sliten på vänstra armens kant!
 sweatshirt - Säljer denna snygga tröja från neo noir⭐️⭐️xs/s
Beige sweatshirt  - Beige sweatshirt från Ginatricot storlek S, knappt använd 💞
Sweatshirt - Sjukt snygg tröja från ginatricot! Kan också passa S eftersom att den är oversize. Frakt tillkommer
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusgrå kofta med knappar Weekday - Mysig ljusgrå kofta från Weekday med v-ringning och stora svarta knappar framtill. Två rejäla fickor fram och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och chill stil.
Intimissimi tröja - Blå, figursydd, S, see trough
Vit kofta med knappar - Snygg vit kofta med v-ringning och dekorativa tygklädda knappar framtill. Koftan har lång ärm och är tillverkad i ett mjukt, tunt material som ger en clean och stilren look. Perfekt att slänga över en topp för en enkel men chic outfit. Litet släpp vid knapp.
Svart tröja med paljettvingar - Säljer en svart tröja med avslappnad passform och bred urringning som kan bäras off-shoulder. På ryggen finns stora, glittriga paljettvingar i guld och silver. Tröjan har trekvartsärmar och ribbade muddar. Perfekt för den perfekta 2000s looken💕💕
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Kofta - Storlek XL men passar mig som använder m, liten i storlek!
Ljusgrå cropped kofta med pärlknappar - Trendig ljusgrå cropped kofta med djup V-ringning och tre dekorativa pärlknappar framtill. Koftan har långa ärmar och breda ribbade muddar. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chill look.