Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
En vit polotröja med krage
En vit polotröja med krage - 89

En vit polotröja med krage

Storlek: L
Färg: Vit

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd, säljer denna tröja på grund av att den krympte i tvätten. Den är i storlek L men skulle säga att den passar en M. Den är fin på en

Sofia Björk
Sofia Björk
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit polotröja med ribbad krage - Säljer en vit polotröja med bred, ribbad krage och muddar. Tröjan har en loose passform och är långärmad, perfekt för kyliga dagar. Materialet känns mjukt och mysigt, och färgen är neutral vilket gör den enkel att matcha med andra plagg. (ljuset gör färgen orättvis)
Vit polotröja med krage från Lager 157 - Kolla in denna vita polotröja från Lager 157! Den har en snygg krage, v-ringad öppning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Tröjan är i mjuk akrylblandning med polyester och lite elastan för extra komfort. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
”En fin virkad tröja med krage” - Den är perfekt nu till höst och vinter och den har ett fint virkat mönster🌸
En vit ribbad polotröja. - En vit ribbad polo tröja med en kort krage. Endast använd några få gånger. Storlek:S
Vit polotröja - Vit polotröja i hyfsat tajt modell. Storlek xs fårn hm
Vit polotröja - Super fin och mysig vit/cremefärgad polotröja från Kappahl. Den är endast använd två gånger!Själva polokragen är lite lös så den sitter inte tajt runt halsen☺️
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Avora kofta - Säljs ej längre
Hollister zip up hoodie  - i storlek S i mycket fint skick. De är först till kvarn så kommer inte spara det för någon.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Intimissimi tröja - Säljer min Beigea intimissimi tröja. Den har endast blivit använd ett fåtal gånger och har inga tecken på användning, därför i mycket bra skick. Säljer då den är för stor.❤️
Beige cropped kofta från ONLY - Mysig beige stickad kofta från ONLY med v-ringning och stora matchande knappar framtill. Kortare modell med ribbade muddar och lång ärm. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look.
Ljusgrå kofta från Gina Tricot XS - Mysig ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och stängs med fyra knappar framtill. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Storlek XS
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!