Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Thom Browne Hoodie
Thom Browne Hoodie - 0 Thom Browne Hoodie - 1 Thom Browne Hoodie - 2 Thom Browne Hoodie - 3 Thom Browne Hoodie - 4

Thom Browne Hoodie

Storlek: 1/S
Färg: Flerfärgad
Skick: Bra skick

899 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Bra skick, inga stora defekter men den har några gula fläckar, dessa syns inte så tydligt men be om bild vid osäkerhet. Storlek S/1 passar dig som är mellan 173-183. Nypris ca 7000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Skriv för mer information!🤝

Bonde Clothing Co
Bonde Clothing Co
(540)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Thom Browne. Hoodie - Vit hoodie från Thom Browne med grå och vita ränder på ena ärmen. Tröjan har huva med snörning, två fickor fram och dubbel dragkedja. Materialet är bomull med en strukturerad yta som känns lyxig och sportig. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer.
Thom Browne. Hoodie - Snygg grå hoodie från Thom Browne med klassiska vita ränder på ena ärmen och en patch med logga vid fickan. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilren streetwear.
Thom Browne. Hoodie - Svart hoodie från Thom Browne med huva och snörning, samt klassiska grå ränder på ena ärmen. Tröjan har en stor magficka och detaljer med röd, vit och blå rand på insidan av ficka och ärmslut. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar.
Marinblå hoodie från Thom Browne - Säljer en marinblå hoodie från Thom Browne med dragkedja, huva och snörning. Tröjan har vita ränder på ena ärmen och en patch med märkets logga på fickan. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Grymma detaljer med guldfärgade metalldelar på snöret.
Thom Browne tröja - Stilren vit cardigan från lyxmärket Thom Browne. Köptes för inte så längesen men har endast använt en gång så den är som helt ny. Kan gå ner i pris vid snabb affär och kan skicka fler bilder
Thome Browne helzip - Jag säljer nu min Thome Browne full Zip eftersom att den inte passar mig. Den är i väldigt bra skick och är bara använd ett fåtal gånger! Storlek 2 vilket innebär M , skriv vid övriga frågor. Pris kan diskuteras🙌
Mörkgrå kofta från Thom Browne -  Helt ny Snygg mörkgrå kofta från Thom Browne med klassiska vita ränder på ena ärmen och röd-vit-blå detalj vid knäppningen. Koftan har v-ringning, knappar framtill och två fickor. Tillverkad i Japan och har en clean, stilren look . Säljer pga av passform, pris kan diskuteras
Mörkgrå sweatshirt från Thom Browne - Säljer en mörkgrå sweatshirt från Thom Browne med klassiska vita ränder på ena ärmen och märkets etikett framtill. Tröjan har rund halsringning och ribbade muddar. Perfekt för en stilren och sportig look.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit tröja från Bondelid med röd text - Vit stickad tröja från Bondelid med röd text framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad tröja - Trendig butteryellow stickad tshirt