Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Boss tröja
Boss tröja - 89

Boss tröja

Storlek: L
Märke: Boss
Färg: Beige

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stolek L

Emanuel
Emanuel
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
BOSS tröja - Säljer en stilren brun tröja från BOSS med korta ärmar. Tröjan har en diskret logga på bröstet och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad look. Storlek 164
Beige tröja från BOSS - Snygg beige långärmad tröja från BOSS med diskret logga på bröstet. Tröjan har rund halsringning och ribbade detaljer på axlar och ärmar. Tillverkad i ett mjukt material med thermal comfort för extra värme. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg. PRIS KAN DISKUTERAS!!!Nypris runt 800 kr och
BOSS tröja - Säljer en stilren beige långärmad tröja från BOSS med diskret logga på bröstet. Tröjan har en klassisk passform och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar enkel och clean stil.
Beige tröja från BOSS - Säljer en stilren beige tröja från BOSS. Tröjan är storlek s och i nyskick med lapp  kvar. Inköpt från johnells för 1300
BOSS tröja - Säljer en stilren biege långärmad tröja från BOSS med broderad logotyp på bröstet. Tröjan har rund halsringning och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och avslappnad look.
Ljusgrå långärmad tröja från BOSS - Säljer en stilren ljusgrå långärmad tröja från BOSS med rund halsringning och diskret logga på bröstet. Tröjan är tillverkad i mjukt material och har en enkel, clean design som passar perfekt till jeans eller chinos.
Boss tröja  - Aldrig använd, 10/10 skick. L men sitter som M, pris går att diskuteras
Beige BOSS tröja - Snygg beige långärmad tröja från BOSS med stor logga tryckt framtill. Tröjan har en klassisk rund halsringning och är gjord i mjuk bomull, perfekt för en clean och stilren look. Storlek M.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Beige ribbstickad tröja - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek m
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor! Längd: 65 Bröstvidd: 50 Ärm: 66
Hollister zip original  - En zip från Hollister i storlek 152. Sitter något kortare i kroppen och i ärmar, annars är den lik en XS/S. Jag fraktar inom 24h, PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.