Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Kofta med tryck
Kofta med tryck  - 89 Kofta med tryck  - 90

Kofta med tryck

Storlek: S

350 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Kofta med tryck och gröna detaljer! Bra skick!

Udovintage
Udovintage
(61)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön quiltad kofta med tryck - Säljer en grön quiltad kofta med coola broderier och patches. Den har en dragkedja framtill och en mysig huva. Perfekt för höst och vår! Koftan är dekorerad med text och mönster i rosa och svart. Superunik och trendig! Kan mötas upp om man vill det inom Stockholm ( obs! Det är storlek s men är mer som en xs) 💗
Kofta med tryck  - Tja! Jag säljer den här riktigt snygga koftan från carlings och den är i väldigt bra skick och går för ett riktigt bra pris 🔥😮‍💨vid frågor och funderingar är det bara att skicka ett litet meddelande 😇pris går alltid att diskuteras
Kofta med tryck - Kofta i ull med trycket ”United” på ryggen🩶❤️står inte storlek men sitter som en S
Grön hoodie med tryck - Grön hoodie med ett unikt tryck på baksidan. Hoodien har en klassisk passform med känguruficka och huva.🦖
Kofta - Grön kofta med röda detaljer
Kofta med tryck - En kofta från new yorker, den är oversized så den passar S/M/L beroende på hur man vill att den sitter.
Kofta med tryck - Snygg kofta med luva och ett tryck på magen. Jätte fint skick, sällan använd och bra i storleken!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
isabel marant tjocktröjja - Isabel Marant Étoile tjocktröja i fint skick, finns ingen lapp på storleken men vad jag minns är den i storlek S. kan tänka mig gå ner i pris vid snabbköp och har 10% rabatt vid köp av bundles!💓
& Other Stories kofta - Så eftertraktad kofta från Other stories! I storlek M men sitter mer som en xs!!💗
Mörkblå stickad hoodie med knappar - Skitsnygg och unik kofta/hoodie med knappar från Less Worries i storlek S i bra skick
Mörkblå ziptröja från Maison Margiela - Snygg mörkblå stickad ziptröja från Maison Margiela med hög krage och grov struktur. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Stickad tröja  - Säljer denna fina stickade tröjan med svart mönster på. Den är från Culture och är köpt i Danmark. Tröjan har aldrig kommit till användning, därför i nytt kick. ❤️
Vinröd kofta från Gina Tricot XS - Mysig vinröd kofta från Gina Tricot i alpackablandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och vita knappar framtill. Figurnära passform och mjukt material som känns lyxigt och skönt mot huden.
Collage tröja med tryck - Jättefib collagetröja med tryck❣️Säljs inte längre
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.