Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kenzo  - Kenzo Paris sweatshirt med vinröda sammets tigrar. Mycket gott skick! 100% bomull  (uppvikt på bilden)
Kenzo tröja - En modern tröja som inte går att få tag på mer. Rensar min garderob
Kenzo - Kenzo sweatshirt stl M  Men är super super liten i stl  Den är mer S
Kenzo tröja - En kenzo tröja som är i fint skick. Den är i L men skulle säga att den är i M/S. Liten i storlek. Äkta såklart.
Kenzo tröja - En riktigt najs och exklusiv kenzo tröja för ett bra pris. Tröjan har inga defekter och är väl omhändertagen!!
Kenzo tröja - En fin kenzo Paris långärmad tröja, storlek s
Kenzo tröja  - Kenzo tröja i storlek S, använd och lite solblekt men annars fin.💕
Kenzo tröja  - Säljer min älskade kenzo tröja pga att den inte används längre🤍 den är i jätte fint skick🤍
Kenzo tröja
Kenzo tröja - 89 Kenzo tröja - 90

Kenzo tröja

Storlek: S
Märke: Kenzo

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använd vinröd Kenzo tröja! Storlek S-M. 350kr eller bud🥰

Sallycameron
Sallycameron
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Snygga klackar - VÄldigt trendiga klackar, get that Lisa Sidén look! Storlek 39 men skulle säga att de är hyfsat små i storleken!
Timberland skor - Använda men i bra skick😊 nypris 1400kr
Fenty match stick - Fenty beauty match stick i färgen truffle 04. Testad
Lågmidjade grå jeans - Jättesnygga lowrise jeans från Zara! Mina favorit jeans som jag tyvärr har växt ur. Storlek 36, har en liten blekt fläck(se bild)
Calvin Klein jeansshorts - Vintage Calvin Klein shorts! Köptes för 70AUD i en liten vintage shop i Byron Bay. Storlek 5 (skulle säga att de motsvarar en 36)
Chiquelle klänning - Gullig klänning från Chiquelle! Aldrig använd strl S
Liknande annonser
Visa alla