Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
V-ringad Lacoste Tröja
V-ringad Lacoste Tröja - 0 V-ringad Lacoste Tröja - 1 V-ringad Lacoste Tröja - 2 V-ringad Lacoste Tröja - 3

V-ringad Lacoste Tröja

Storlek: S
Märke: Lacoste
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

99 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Tja, Säljer nu en V-ringad Lacoste tröja i storlek S men kan även passa dom som har M. Använd ungefär 2 ggr och är i väldigt bra skick, och har en bra passform. Ställ gärna frågor!

Angel
Angel
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lacoste tröja (v ringad) - Tjena! Säljer denna v ringade Lacoste tröjan, pga att jag har slutat använda den, det är inga konstigheter vad det gäller skicket så mycket jag kan se! Pris är inte hugget i sten och kan diskuteras vid snabb affär, vid andra frågor är det ba o skriva
Svart v-ringad tröja från Lacoste - Svart skön tröja från Lacoste storlek M nästan oanvänd
V ringad tröja  - Säljer en stilren mörkblå tröja som är v ringad. Perfekt för både vardag och fest mm. Tröjan har en broderad logga på bröstet och är i mycket bra skick. Bara att skriva för mera bilder elr info👍🏼
Vit v-ringad tröja från Lacoste - Vit v-ringad tröja från Lacoste med klassisk krokodillogga broderad på bröstet. Tröjan är långärmad och har ribbade muddar vid hals, ärmslut och nederkant. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial, perfekt för en clean och stilren look. Storlek M
Zara V-ringad tröja - Skön V-ringad tröja till salu.  Sparsamt använt.  Nypris 299 kr
Grå v-ringad tröja från Lacoste - Säljer en klassisk grå v-ringad tröja från Lacoste med den ikoniska krokodilloggan på bröstet. Tröjan är tillverkad i ren ull och har långa ärmar samt ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Är som ny, original pris ca 1800
Lacoste Tröja - Väldigt bra skick
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S