Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Vit spetskofta från VILA
Vit spetskofta från VILA - 0 Vit spetskofta från VILA - 1 Vit spetskofta från VILA - 2 Vit spetskofta från VILA - 3

Vit spetskofta från VILA

Storlek: dam s
Märke: Vila
Skick: Mycket bra skick

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en elegant vit spetskofta från VILA. Koftan har ett vackert spetsmönster och långa ärmar. Perfekt för att lägga till en romantisk touch till din outfit. Den har en knappstängning framtill och är i storlek S.

Ida Derolf
Ida Derolf
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit spetskofta från Vila - Säljer en superfin vit spetskofta från Vila i storlek 36.
Vit spetskofta - Säljer en vit, croppad spetskofta från Divided h&m. Koftan har lång ärm och är tillverkad i ett genombrutet, virkat material som ger en luftig och trendig look. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en extra touch.
Vit tröja från Vila - Säljer en superfin vit tröja från Vila. Den är i storlek xs och är perfekt för både höst och vinter. Tröjan är långärmad och gjord av ett mjukt och bekvämt material. Den har en rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för att hålla sig varm och snygg under de kallare månaderna! 💫
Vit tröja från Vila - Säljer en elegant vit tröja från Vila med puffiga kortärmar och en fin struktur i tyget. Tröjan har en knappdetalj i nacken för enkel påklädning. Använd några gånger och sedan tvättat den i tvättmaskinen så den är därför lite skrynklig.
Spets kofta - Super söt spetsiga kofta
Vit tröja från Vila - Säljer en stilren vit tröja från Vila med v-ringning. Tröjan har långa ärmar och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en enkel och elegant look.
Vit tröja från Vila - Säljer en stilren vit tröja från Vila. Den har en rund halsringning och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för en enkel och snygg look.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt med röd VOLTAIRE-text framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!