Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Skit snygg kofta❤️💗
Skit snygg kofta❤️💗 - 89 Skit snygg kofta❤️💗 - 90 Skit snygg kofta❤️💗 - 91

Skit snygg kofta❤️💗

Storlek: S,M
Märke: Vila

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa kofta med fina ditaljer lagom lång i armarna och i längden❤️💗

leah fallope
leah fallope
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa kofta💗 - Jättefin och söt rosa kofta med trekavrtsärmar. Använt 2 gånger men kommer int Egil användning längre. Köpte på Sellpy för 70kr💗
Rosa kofta💗 - Ljusrosa kofta från zara. Säljer då den är för kort för armarna. Den är använd men det är inte synligt. Pris kan diskuteras!💞
Ljusrosa fila tröja ❤️💗🤍 - Denna tröja är några år gammal men har använt den fåtal gånger så kvaliten är inte dålig. Nypris 700kr mitt pris 200kr! Den är i storlek XS men passar S
SÅ FIN ROSA KOFTA FRÅN ZARA💗💗 - SÅ FIN ROSA KOFTA FRÅN ZARA💗💗
Skit snygg tröja - Jätte fin tröja, perfekt till sommaren 🙏😻
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt med röd VOLTAIRE-text framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!